• Ви знаходитесь тут:

  • новини
  • Патріотичне виховання

/Files/images/IMG-3d41bc83b7e5314edf4b1b0a1444c469-V.jpgКарпатська Україна: велич та трагедія (80-річчя проголошення)Даній річниці була присвячена конференція, яку провела Тучкова О.М. для учнів 7-9 класів, адже Карпатська Україна - це прояв тяжкої та впертої боротьби за утвердження своєї волі на своїй землі, зокрема , в Закарпатті.Також учениці 7А класу декламували вірші, в яких показано героїзм та трагізм учасників боротьби за Карпатську Україну.

/Files/images/спорт.jpg20.05.2019 р. відбувся шкільний етап Всеукраїнської гри "Сокіл"(Джура).Участь приймали рої 2-9 класів. І місце здобули : рій "Козачата"(3 клас ) ; рій "Залізні вовки"(9 кл.) та рій "Нащадки козаків"(6 кл).Переможців привітав курінний Халудило Тарас та адміністрація школиКласний керівник 7А класу -Хорова Л.В. разом з учнями підготовили та провели загальношкільну виховну годину до Дня Соборності України та виставку творчих робіт учнів 7х і 9 класів та учасників гуртка "Сувенір".По закінченню виховної години відбулася вікторина "Як я знаю Україну".Переможці вікторини нагороджені призами./Files/images/IMG_0233.JPG

/Files/images/FB_IMG_15447829000654684.jpgТиждень правових знань 2А,2Б класи "Мандрівка правами людини"

/Files/images/FB_IMG_15447828791543228.jpgТиждень правових знань 3 клас "Казкове правове лото"

/Files/images/FB_IMG_15447828727268388.jpgТиждень правових знань 3 клас "Казкове правове лото"

6

/Files/images/FB_IMG_15447830780490097.jpgПосвята учнів 5 класу в козачата. Заступник директора школи по НВР Тучкова О.М. провела загальношкільне свято посвяти учнів 5 класу в козачата. Курінний Халудило Тарас провів естафети, після чого вручив грамоти ройовим та прийняв їх до куреню "Бичківські патріоти"

6 грудня , щорічно відзначається День Збройних Сил України. У стінах школи відбулися виховні заходи: тематичні уроки, мета яких розповісти учням про героїв нашої України, які захищають її від ворогів, які полягли в боях за незалежність України; донести учням, що український народ - незалежний, вірний своїм традиціям та звичаям.

4 листопада в Україні відзначають пам'ять тих, хто загинув від голоду, штучного Голодомору-геноциду 1932-1933 р.р. До 85 річниці у школі було проведено ряд заходів :- конференція "Це те, що не можна забути " підготовила ЗДНВР Тучкова О.М.; - урок-реквієм у 6 класі "Жнива скорботи - кл. керівник Шімон О.В.; - участь у селищних заходах "Запали свічку"./Files/images/голодомор.png

18 жовтня 2018 року підведено підсумки І туру Конкурсу "Захисники України: історія сьогодення." Слід відзначити роботи учениці 9 класу Тракслер Евеліни ( вчитель Тучкова О.М.) у номінації "Фоторобота"/Files/images/наші воїни.jpg

/Files/images/слава Україні.jpgВійна ррозбиває долі,Та не здатна знищити душу і серце.Дебальцеве в серцях наших НАЗАВЖДИ.

12 жовтня 2018 року , до Дня захисника України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, заступник директора школи по НВР Тучкова О.М. провела інтелектуальну гру для учнів 5-9 класів "Ерудит", яка включала такі тури:1 Чи знаю я минуле України? (бліцопитування);2-Географічний( в алфавітному порядку записати назви українських міст); 3- Конкурс класних керівників: - "Вірю, не вірю";-"Літературознавчий"( записати в алфавітному порядку прізвища видатних людей);-"Зірковий час"( з даного слова записати більше слів);4. Погляд удачі; 5."Мистецький "( намалювати у повний зріст козака , по черзі); 6."Ораторське мистецтво"("Машина часу " перенесла видатного українського історика М.Грушевського,щоб ви йому розповіли про сьогодення) Перемогу здобули учні 9 класу, класний керівник Гайналь Н.Л./Files/images/захисники України.jpg

/Files/images/день захисника України.jpg

/Files/images/вітання захисника.jpgПо закінченню інтелектуальної гри, педагог-організатор Бондюк І.С. провела з учнями флешмоб "Вітання від шкільної родини з Днем захисника України " і педагогічний та учнівський колектив привітали вчителя української мови та літератури Петльоху О.В., який був учасником АТО.

18.05.2018 р. До Дня пам'яті жертв політичних репресій було проведено Тематичний урок "ЖЕРТВИ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ : ІСТОРИЧНІ ФАКТИ, ТРАГЕДІЯ..."(16.05.2018; 7-9 класи) та опрацьовано біографії жертв політичних репресій, вихідців із нашого селища ( протягом місяця- учні 5-8 класів)

19-20.04.2018 року в школі було проведено День цивільного захисту.До участі в “Дні цивільного захисту” школи були залучені всі працівники та учні школи.Головні завдання “Дня цивільного захисту ” :/Files/images/цз4.png

· удосконалення педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій;/Files/images/ЦЗ1.png/Files/images/ЦЗ2.png· практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту,

користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;/Files/images/цз3.png

· навчання керівного та командно-начальницького складу цивільного захисту навчального закладу з організації та проведення заходів цивільного захисту.

/Files/images/цз5.png

15-16 березня 2018 року в школі був проведений І-й етап Всеукраїнської гри "Джура"("Сокіл"), яка була присвячена 79-річниці Карпатської України. Кожен клас представив назву рою (команди), речівку, девіз, пісню, а потім команди приймали участь в змаганнях-естафетах та інтелектуальному конкурсі "Відун". Переможцями серед 2-4 класів , став рій "Козачата"-учні 3Б класу; серед роїв 5-9 класів- рій"Незламні" - учні 9 клас

15 березня 2018 року - учні 8 класу та педагог-організатор Бондюк І.С. покладали квіти до пам’ятного знаку , в урочищі Діброва ( смт. Великий Бичків ), який встановлений воїнам, що загинули за Карпатську Україну.

20.02.2018 р. ,з метою увічнення великої людської , громадської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід нашої історії, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності у школі була проведена інформаційна лінійка "Незалежний дух...Пам'яті Героїв Небесної Сотні".Також учні школи та вчителі прийняли участь у селищному мітингу-реквієм "Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та пам'яті Героїв Небесної Сотні"

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року. Відзначенню цього свята були присвячені урочистості в школі. ЗДНВР Тучкова О.М. провела для учнів 7-9 класів годину спілкування на тему "22 січня День Соборності України", а також було переглянуто фільм "Злука". Учні отримали завдання записати "Свою країну я бачу....." для створення буклету "Омріяна країна".

/Files/photogallery/1.png/Files/photogallery/3.png

12 грудня 2017 грудня для учнів 3-х класів проведено заняття "Подорож до Країни Права".Мета : Формувати правові знання учнів, почуття власної гідності; розвивати навички співпраці та взаємодопомоги; виховувати впевненість у собі та любов до Батьківщини.Присутні : класоводи 3А і 3Б класів-Дурнас О.І. та Данилко О.В, соціальний педагог Ковач Н.М.

/Files/photogallery/732/3.png

7 грудня 2017 року ЗДНР Тучкова О.М. провела методичне об’єднання класних керівників та запропонувала їм тренінг "Профілактика буллінгу в учнівському середовищі", до якого були залучені практичний психолог Кікало О.І., соціальний педагог Ковач Н.М. та педагог-організатор Бондюк І.С. Мета даного заняття : розпізнавати прояви буллінгу в учнівському середовищі, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації та складання пам’ятки-рекомендації класним керівникам "Що повинна робити дитина у ситуації буллінгу".

правове виховання6 грудня 2017 року був проведений правовий тренінг для учнів 8-9 класів "Права дитини та їх реалізація в суспільстві".Даний захід не пройшов не поміченим, вправи, які були запропоновані учням знайшли відгук у їхніх серцях та свідомості, сприяли формуванню навиків дії у певних ситуаціях.

З 6 грудня по 13 грудня 2017 року у нашій школі проводиться Тиждень правових знань. Відповідальним за проведення цієї програми призначено ЗДНВР та вчителя історії і правознавства Тучкова О.М.

шкільна лінійка

День пам’яті жертв Голодомору

/Files/images/20170511_115127.jpg

День Гідності та Свободи

Кiлькiсть переглядiв: 313

Коментарi